توجه!!! عایق بام جایگزین ایزوگام و قیر گونی یک سیستم حرفه ای عایق بندی پشت بام هست و تمام ضعف های و از لایه های متنوع و دارای مقاومت فشاری بالا طراحی شده است و مخصوص ساختمان هایی هست که دنبال یک سیستم دائمی آب بندی می باشند و افرادی که دنبال مقایسه قیمتی این عایق با ایزوگام می باشد  و دنبال محصولی ارزون تر از ایزوگام هستند این عایق مناسب این افراد نمی باشد،در تولید محصول عایق بام ضد آب سازی مواد اولیه با کیفیت استفاده شده ، عایق بام جدید مناسب افرادی هست که کیفیت مصالح ساختمانی خود ارزش قائل می شوند.

با توجه به  عدم کارایی سیستم عایق بندی پایه قیر و وجود مشکل نشت آب در ساختمان های ایران ما بهترین عایق بام که بر اساس استاندارد های عایق بندی اروپا طراحی شده است رو به خدمتتون معرفی می کنم.

برای عایق بندی پشت بام باید لایه های مختلفی ایجاد شود و هر لایه در مقابل خطری که احتمال دارد سیستم عایق بندی بام رو دچار مشکل کند مقاوم باشد.

این سیستم عایق بندی جدید طوری طراحی شده است که در برابر نشت و ترک های ساختمان،زلزله و لرزش های ساختمان،ضربه،عدم مقاوم بودن سازه و انقباظ و انبساط ،گرما و سرمای شدید و… کاملا مقاوم است

روش عایق بندی بام:

بعد از اجرای شیب بندی یک ماهیچه کشی بین دیوار و کف انجام می دهیم

ترک های سیمان رو با گروت و چسب بتن ترمیم میکنیم :

ملات درست شده باید شل باشد تا به عمق ترک نفوذ کند

این عایق به داخل بافت ملات شیب بندی نفوذ میکند و ترک های مویینه ملات رو پر میکند و سطح بتن رو مقاوم و ومحکم و قابل انعطلاف و درعین حال خود بتن رو آب بند می کند

یک واحد از عایق بی رنگ  نفوذ شونده را با سه واحد آب مخلوط کرده و روی سطح پخش می کنید.

مزایای این لایه ؟جلوگیری از ترک های بتن و پرایمر برایچسبندگی بهتر عایق به سقف

میزان مصرف عایق بیرنگ برای عایق بام هر لیتر 10 تا 15 متر می باشد و یک لیتر از این عایق رو با 3 تا4 لیتر اب مخلوط می گردد

نصب توری فایبر گلاس:

توری فایبر گلاس سطح رو در برابر ترک و نشست هاس زیر کار حافظت می کند و در صورت ترک خوردن ساختمان ناشی از زلزله ونشست  سیستم عایق بندی دچار مشکل نمی شود و زیر توری ترک می خوردو بالای توری که عایق روی آن قرار دارد دچار مشکل نمی شود و سالم باقی می ماند.

توری فایبر گلاس رو می توان با عایق دوجزئی پایه سیمان و یا سیمان و پودر سنگ و چسب بتن نصب کرد

اجرای عایق دوجزئی پایه سیمان:

این عایق متشکل از رزین های مختلف ترموپلاست سلف کیور بوده و مواد معدنی مقاوم مانند سیلیس و سیمان و الیاف پلی پروپیلن و … میباشد . و این عایق طول و عمری برابر با بتن دارد و علاوه بر عایق رطوبتی صددرصد یک لایه مقاوم و محکم روی سطح ایجاد می کند که در برابر ضربه و اجسام خارجی  محافظت می کند.

میزان مصرف این عایق هر متر مربع 2کیلو می باشد و هزینه هر کیلو این عایق 12هزار تومان می باشد

عایق پشت بام نانو

اجرای عایق رنگی:

عایق سفید یا رنگی یک عایق الاستومری الاستیسه می باشد که برابر حجم خودش کشتسانی دارد . این عایق با تکان های ساختمان انعطلاف دارد و انقباظ و انبساط .

این عایق به صورت سرد و با قلمو و غلتک اجرا می شود و یک لایه عایق ارتجاعی روی سقف ایجاد می کند و علاوه بر عایق رطوبتی تا 40 درصد عایق حرارت و صوت نیز می باشد.

میزان مصرف این عایق به ازای هر متر یک کیلو گرم می باشد

در صوزتی روی پشت بام سنگ و موزاییک قرار می گیرد دیگر نیازی به اجرای این عایق نیست

عایق بام
Call Now Button