عایق های سرویس بهداشتی 

برای عایق سرویس های بهداشتی دو محصول وجود دارد:

1-رفع نشت سرویس های بهداشتی 

در این روش با عایق رطوبتی بی رنگ بدون تخریب و تغییر رنگ سطح سرویس کاملا به صورت شفاف عایق کاری می شود

2-عایق برای سرویس های بهداشتی در حال ساخت

این روش جایگزین مطمئن تری نسبت به ایزوگام و قیرگونی می باشد

عایق سرویس های بهداشتی
عایق سرویس بهداشتی
عایق سرویس های بهداشتی

1-رفع نشت سرویس های بهداشتی:

چگونه نم را بدون تخریب رفع کنیم؟

سرویس های بهداشتی که قبلا عایق کاری شده اند و به هر دلیلی  دچار نشتی آب شده اند با عایق بیرنگ می شود با هزینه بسیار اندک و در کمتر از چند ساعت به صورت دائمی و بدون نیاز به تخریب کاشی ها و یا از دست رفتن رنگ و لعاب کاشی با عایق بی رنگ مجددا عایق بندی کرد

عایق نانو سرویس بهداشتی چطور سطح را عایق می کنه؟

این عایق یک مایع بی رنگ است که بعد از استعمال بر روی سطح سرویس بهداشتی از داخل بندکشی های کنار کاشی و سرامیک ها به سطح زیرین سرویس بهداشتی نفوذ کرده و بر روی ملات زیر سطح واکنش شیمیایی ایجاد می کند و بافت مولکولی تک تک اجزای زیر کار را آببند می کند

و با ایجاد یک لعاب مقاوم و کاملا شفاف در ابعاد نانومتری بر روی سطح کاشی و سرامیک ها مانع از نفوذ آب به زیر کار می شود

مزایای عایق بیرنگ سرویس های بهداشتی:

این عایق در هزینه ترمیم ساختمان شما صرفه جویی ایجاد میکنید و در کمتر از چند ساعت می توان جلوی نشت آب سرویس های بهداشتی را گرفت ، هزینه عایق کاری سرویس بهداشتی با چسب آببندی سرویس بهداشتی بسیار ارزان و با صرفه است و ارزان بودن این عایق به دلیل بی کیفیت بودن آن نیست بلکه به این دلیل است که میزان مصرف این عایق برای رفع نشت سرویس خیلی کم است و با نیم کیلو چسب آب بندی و نیم لیتر عایق بی رنگ نفوذگر می توانید  دستشویی و حمام یک ساختمان را ضد آب کرد.

اجرای این عایق ساده است و نیاز به تخصص و تجربه برای عایق کاری ندارد

ویژگی منحصر به فرد این عایق نسبت به سایر محصولات موجود در بازار که به نام چسب رفع نم عرضه می گردد این است که این عایق تخصصی برای سرویس های بهداشتی تولید و عرضه می گردد و رنگ کاشی ها  را تغییر نمی دهد و کدر نمی کند و ایجاد جسم خارجی بر روی سطح هم ندارد.

بعضی از محصولات خمیری آماده پس از مدتی پوسته پوسته شده و از سطح جدا می شود ولی این محصول ما طوری طراحی شده است که جزئی از سطح سرویس بهداشتی می شود و به هیچ عنوان کنده نمی شود و پوسته پوسته نمی گردد .

عایق سرویس بهداشتی

این پک شامل دو محصول هست چسب آب بندی و عایق بی رنگ نفوذگر 

قیمت پک سرویس بهداشتی : 180/000تومان

نحوه عایق کاری سرویس های بهداشتی:

 1. ابتدا سطح سرویس رو با مواد شوینده تمیز شستشو دهید.
 2. چسب آبندی را برابر وزن خودش آب مخلوط کرده و سیمان سفید به آن اضافه کنید و  مقداری از دوغاب به دست آمده را بر روی سرامیک ها بریزید و با طی بر روی کف سرویس پخش کنید و بعد سریع با گونی کنفی یا پارچه اضافی عایق را از روی سطح پاک کنید.
 3. به دوغاب به دست آمده مقداری پودر سنگ اضافه کنید تا ملات بسته به دست بیاید و سپس با این ملات  بین زوایای دیوار به کف (کنج های سرویس ) یک ماهیچه یک تا دو سانتی ایجاد کنید.
 4. سپس صبر کنید که دوغاب کاملا خشک گردد .(در صورتی که سیمان بر روی سطح کاشی ها به جانده بود با آب سطح را شستشو دهید تا ملات های اضافی از سطح پاک گردد.)
 5. سپس عایق بی رنگ نفوذ گر را با نیم لیتر آب مخلوط کرده و با قلم مو بر روی کاشی های دیوار اجرا کنید و بعد از اجرای عایق بر روی دیوار  با  قلم مو یا تی لاستیکی بر روی کف سرویس بخش کنید و اضافی عایق را از روی سطح جمع کنید (این مرحله رو دوبار تکرار کنید به فاصله زمانی حداقل دو ساعت)
 6. بعد از اجرای هر لایه عایق تا خشک شدن کامل عایق بر روی سطح راه نروید و یا آب بر روی عایق نریزید.

ارتفاع عایق دیوار ها باید به اندازه ی یک یا دو کاشی باشد

از این سیستم عایق بندی نیز می توان برای آب بندی پشت بام های موزاییک کاری شده نیز استفاده کرد.

عایق سرویس های بهداشتی

 و همچنین می توان از عایق بی رنگ نفوذ گر (لایه آخر این عایق که یک لاک بیرنگ و ضد آب است) برای جلوگیری از پوسیدگی درب دستشویی و حمام نیز استفاده کرد و دیگر نیاز به برچسب ضد آب برای درب سرویس بهداشتی ندارید و با حفظ رنگ و ظاهر چوب درب سرویس و حمام نیز عایق می شود

2-عایق رطوبتی سرویس بهداشتی جایگزین ایزوگام و قیرگونی:

با توجه به این که ساختمان های تازه ساخت بعد از بهره برداری در قسمت توالت و حمام دچار نشتی آب می شوند و با توجه به تحقیقاتی که تیم فنی ضد آب سازی برای پیدا کردن علت این مشکل سرویس ها به این نتیجه رسیدیم که یکی از علت های نشت آب مربوط به این می شود که ایزوگام در لب اتصال دیوار به کف (کنج ها )در زمان نصب کامل چسبندگی ایجاد نمی کند و بعدا از قسمت کنج های دیوار آب از ایزوگام عبور میکند

یکی دیگر از علت های نشت آب سرویس هایی که  ایزوگام و قیرگونی شده اند این است که در زمان کاشی کاری با کوچکترین ضربه ای توسط سرامیک کار  باعث سوراخ شدن قیر و ایزوگام می شود .

یکی دیگه از علت نشت آب سرویس ها کیفیت پایین سیستم های عایق کاری پایه قیر می باشد .

برای عایق کاری سرویس های بهداشتی محصولات بهتر از ایزوگام و قیرگونی وجود دارد که ریسک نشت آب نداشته باشند !

چه محصولاتی مناسب عایق کاری سرویس های بهداشتی در حال ساخت هست ؟

عایق های مثل دو جزئی معدنی ،دو جزئی پایه سیمان وعایق چند لایه پلیمری نانو

این محصولات بهترین عایق سرویس بهداشتی است چون دارای انطلاف پذیری بالایی در زمان اجرا می باشند و میتوان دور لوله ها و کنج ها رو درست عایق کاری کرد،این محصولات بسیار محکم و سخت هستند و در زمان کاشی کاری براحتی سوراخ نمی شوند ،این عایق طوری طراحی شده است که با نشست ساختمان و یا زلزله و یا ضربه و هر صدمه ی دیگری که احتمال سوراخ شدن عایق را داشته باشد جلوگیری می کند ،طول عمر عایق معدنی نا محدود و عایق دو جزئی پایه سیمان برابر با عمر بتن ساختمان می باشد.

در قسمت پایین روش عایق کاری سرویس بهداشتی با عایق دو جزئی معدنی و  دو جزئی پایه سیمان خدمتتان ارائه می دهیم در صورت تمایل به اجرای عایق سرویس بهداشتی با عایق پلیمری نانو بعد از خرید از پشتیبان فنی سایت روش اجرا را درخواست کنید.

نحوه عایق‌کاری سرویس بهداشتی با عایق معدنی یا دو جزئی پایه سیمان:

 1.  ابتدا سطح را تمیز کرده از گرد و غبار و… و بعد قطره پاک سطح را نم دار کرده
 2.  عایق دو جزئی معدنی را برابر با دستور عمل خود مخلوط کرده و با قلم مو و یا چارو یک لایه بر روی سطح اعمال می کنید 
 3. مش  فایبرگلاس یا مش اهار دار پلی استر را  روی کف و دیوارها به ارتفاع نیم متر نصب کنید(ارتفاع عایق سرویس بهداشتی حداقل باید نیم متر باشد)
 4. عایق دوجزئی معدنی  را یک بار دیگر روی مش اجرا کنید،طوری که همه ی قسمت های مش پوشیده شود.
 5. بعداز 12 ساعت سطح عایق را با اسپری یا  به صورت قطره ای نم دار کنید (به مدت 3 روز) و بعد از گذشت 3 روز اقدام نصب کاشی یا سرامیک کنید .

نکته :ملات زیر کار عایق نباید زبر باشد و باید به صورت لیسه ای باشد.

عایق سرویس بهداشتی

عایق کاری سرویس هدای بهداشتی با سیتم ده لایه:

هزینه عایق کاری سرویس بهداشتی با عایق رطوبتی جایگزین ایزوگام ، از ایزوگام گران تر و ارزشمند تر نیز هست و تقریبا برابر با هزینه عایق بندی سرویس بهداشتی با قیرگونی است و ارزش این را دارد با صرف هزینه ی بیشتر از زیان های احتمالی که در آینده امکان داره با نشت آب از سرویس بهداشتی باعث خراب شدن سقف طبقه ی پایین شود جلوگیری کنید و ساختمان را در برابر نشت آب بیمه کنید.

شما مشتری محصولات ضدآب سازی در ساخت ساختمان فقط یک بار هزینه ی عایق کاری انجام می دهید پس در انتخاب عایق مناسب قیمت را ملاک قرار ندهید ،تعداد لایه های عایق و طول عمر بالا و قابلیت کشتسانی (انعطاف پذیری)بالای این عایق که از سیستم عایق بندی ساختمان شما را در برابر صدمات ناشی از نشست و زلزله محافظت می کند،مقاوم در برابر ضربه و… برخی از مزایای این عایق رطوبتی است.

سفارش عایق فقط از طریق واتساپ 

09193189345

پک سرویس های بهداشتی در تهران با پیک ارسال می گردد .

و برای شهرستان ها با تیپاکس یا اتوبوس رانی ارسال می گردد.

13 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

Call Now Button