عایق نانو دیوار

  1. خانه
  2. chevron_right
  3. عایق نانو دیوار

عایق نانو دیوار در دو نوع برای نماهای سنگی که با عایق بی رنگ انجام می شود و عایق رنگی که برای نما و دیوار های سیمانی ایجاد می شود که به صورت کامل دیوار و نمای ساختمان مذکور رو ضدآب و عایق کاری می کند.

عایق نمای سیمانی:

با توجه به افزایش اجرای نماهای سیمانی ، خصوصا در برج ها و ساختمان های بلند مرتبه و بالا بودن هزینه های رنگ آمیزی ، این محصول جایگزین مناسبی جهت حفاظت از نمای سیمانی بوده و می تواند نمای سیمانی را بدون تغییر رنگ ضد آب، و سطح مورد نظر را در برابر عوامل طبیعی محافظت نماید و علاوه بر آن با توجه به خواص آبگریزی باعث پاکیزه نگه داشتن نمای سیمانی ساختمان می شود .
شهر نانو برا نما های سیمانی دو محصول الف) عایق بیرنگ ب) عایق سفید و رنگی معرفی میکند:

شهر نانو برای عایق کاری نماهای سیمان شسته و رومی عایق بی رنگ را پیشنهاد میکند که با حفظ ظاهر و زیبایی سطح قبلی نما رو کاملا ضد آب میکند و متریال نما رو مخفی نمیکند و به زیبایی نما ضربه نمیزند و از نفوذ نم و رطوبت و باران به ساختمان جلوگیری نموده و سطح نما را عایقکاری می کند ،بدلیل عدم نفوذ رطوبت به مصالح باعث افزایش عمر سازه نیز می شود.این محصول حالت ژله ای دارد و پس از چند ساعت از اجرا کاملا بی رنگ میشود و هیچگونه تغییری در ظاهر سطح دیوار نمیزارد.

ما برای نماهای سیمان کاری شده و نماهای سیمان رومی که زیبایی خود را از دست داده اند عایق سفید و رنگی رو پیشنهاد میکنید که سطح نما رو کاملا عایق کاری میکند و باعث زیبایی نما میشود،این رنگ نانویی که همزمان عایق 100%رطوبت نیز هست ، به راحتی قابل اجرا بوده ،روی نما پوسته پوسته نمی شود و دچار ترک خوردگی نمی گردد.
عایق ضدآب سازی روی نمای سیمانی ساختمان ،ضد یووی بوده و به تابش و نور خورشید نیز مقاوم می باشد و دچار تغییر نمی شود .این عایق نما ماننده عایق های سنتی از پایه نفتی نیست که هنکام حوادث و آتش سوزی شعله ور شود و خسارات جانی و مالی ببار بیاورد بلکه کاملا نسوز بوده و مشتعل نمی گردد و باعث افزایش ایمنی ساختمان نیز می گرد.
این محصول خاصیت الاستیکی دارد بوده و انعطاف‌پذیر هست و در مقابل نشست سازه و ترک های مویی زیرکار مقاوم می باشد و خود را با سطح ریزکار منطبق می نماید و ترد و شکننده نیست.

روش اجرای عایق نما:
۱_سطح نما شسته شود
۲_نقاط سست و تبله شد رو در میاریم و با سیمان و چسب بتن یا محلول آب بندی ترمیم میکنیم ،نقاط ترک خورده رو نیز به همین روش درست میکنیم.
قبل از اجرای عایق کاری باید سطح دیوار کاملا خشک و تمیز باشد
۳_عایق رنگی (یا بی رنگ ) را با قلمو بر روی سطح نما اجرا میکنیم
۴_پس از ۸ساعت لایه دوم عایق رو مجدد با قلمو یا پمپ یا ایرلس بر روی نما میزیم

Call Now Button