عایق پشت بام در ایلام

ایلام شهری کوهستانی و با آب و هوای نیمه خشک است و هم گرمای شدید دارد و هم باران های فراوان و سیل آسا با توجه به این که من خودم متولد ایلام هستم چیزی در آن شاهد بودم اکثر ساختمان های تازه ساخت دو سال از بهره برداری ساختمان نگذشته شاهد نشت آب از پشت بام و مخصوصا نماهای سنگی و سرویس های بهداشتی بودم و از علت های آن می توان به نشت هایی که ساختمان در دو سال اول دارد و یا عدم نصب صحیح ایزوگام و قیرونی و قرار گرفتن وزن موزاییک و سنگ بر روی عایق و… اشاره کرد.

اما دیگر نگران نشت و نم عایق پشت بام در ایلام نباشید چون ما سال ها بر روی این موضوع تحقیق کرده و بهترین عایق پشت بام که از متریال روز اروپا استفاده شده است را به شما معرفی می کنیم که از آب بند بودن پشت بام اطمینان کامل داشته باشید ودر صورتی که ساختمان شما ساخته شده و دچار نشتی آب شده است بهترین پوشش پشت بام متناسب با سطح مورد نظر موزاییک و یا سنگ و ایزوگام و… را به شما معرفی میکنیم که بدون تخریب به صورت مطمئن اقدام به آب بندی پشت بام خود کنید.

عایق پشت بام نانو
عایق پشت بام نانو

عایق جایگزین ایزوگام در ایلام 

عایق نانو بهترین عایق پشت بام در ایلام

عایق پشت بام نانو چیه ؟  یک سیستم عایق بندی نوین است که برای  عایق کاری روی پشت بام و ترمیم و رفع نشت ایزوگام و یا آب بندی پشت بام های موزاییکی،سنگی و سرامیکی مورد استفاده قرار میگیرد.عایق پشت بام در ایلام به صورت مایع روی بام اجرا می شوند واز چندین لایه تشکیل شده است .این نوع عایق به صورت تخصصی و متناسب با نوع مصالح سطحی که عایق بر روی آن نصب می شود یک محصول  ویژه طراحی  شده است که حداکثر کارایی و طول عمر را داشته باشد و در سه نوع عایق رطوبتی بیرنگ،عایق سفید و عایق دو جزئی عرضه شده است که هر کدام  از این محصولات برای عایق بندی پشت بام متناسب با ساختمان شما کاربرد خاص خود را دارد.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره بهترین عایق پشت بام در ایلام با کارشناس های ما تماس بگیرید

09901869454

رنجبر

آب بندی پشت بام موزاییکی در ایلام

برای رفع نم پشت بام موزاییکی و سرامیکی وسنگ کاری شده در ایلام  یک محصول ویژه برای رفع نشت بام در ایلام وجود دارد که از مواد نانو درست شده است و بدون نیاز به تخریب موزاییک و صرف هزینه زیاد سطح بام کاملا ضد آب سازی می شود، و بهترین عایق برای پشت بام موزاییک شده است. این عایق تنها راه کار مطمئن برای عایق کاری ساختمان هایی است که از سنگ و موزاییک و سرامیک برای پشت بام استفاده کرده اند و بعد از ساخت مشکل نشت آب دارند.

برای عایق کاری موزاییک و سنگ و سرامیک دو محصول وجود دارد و هم می توان به صورت کاملا بی رنگ و با حفظ ظاهر و زیبایی سنگ و موزاییک پشت بام ساختمان خود را در ایلام عایق بندی کنید و هم می توانید با عایق رنگی به صورت فوق العاده زیبا و شیک اقدام به آب بندی پشت بام کنید.

 

از ایزوگام برای عایق کاری روی موزاییک استفاده نکنید

 

 اگه قصد دارید برای آب بندی پشت بام های موزاییکی از ایزوگام استفاده کنید ایزوگام برای ضدآب سازی موزاییک پشت بام مناسب نیست!

  • ایزوگام روی موزاییک و سنگ چسبندگی و ماندگاری ندارد چون موزاییک سطح صیقلی است و ایزوگام روی سطوح صیقلی چسبندگی ندارد
  • پشت بام های موزاییکی که دچار نشتی شده اند موزاییک ها معمولا شل شده و از جای خود کنده شده اند و با نصب ایزوگام روی موزاییک سطح زیر کار تکانه دارد و همین تکانه ها باعث ترک و در نهایت سوراخ شدن ایزوگام می شود.
  • ایزوگام ظاهر و جلوه  پشت بام را خراب می کند و زیبایی پشت بام شما را از بین می برد
  • ایزوگام وزن سنگینی روی ساختمان شما ایجاد می کند (وزن هر متر ایزوگام بیشتر از 4 کیلو است که در نانو عایق پشت بام به کمتر از یک کیلو می رسد)
  • ایزوگام روی موزاییک با توجه به این که سطح زیر ایزوگام سخت است  و مثل سیمان نیست معمولا با کوچک ترین ضربه زود تر از حالت معمول دچار نشتی آب می شود
  • ایزوگام پشت بام تولید گرما و حرارت می کند که در عایق نانو حرارت پشت بام را کاهش و نور خورشید را بازتاب می دهد و مثل ایزوگام  حرارت جذب نمی کند.

عایق پشت بام در ایلام
عایق پشت بام نانو

آموزش عایق پشت بام نانو در ایلام

برای رفع نم پشت بام موزاییکی در ایلام خودتان می توان دست به کار بشید و محصول مورد نظر را از نمایندگی فروش عایق نانو در ایلام تهیه کنید این عایق از مایع آب بندی پشت و چسب آب بندی پشت بام  تشکیل می شود که برای عایق بندی پشت بام در ایلام ابتدا باید سطح پشت بام را تمیز با مواد شویند شستشو داده  و پس از خشک شدن کامل موزاییک ها مراحل عایق را به صورت زیر اجرا می کنید:

  1. با استفاده از مایع آب بندی پشت بام و سیمان یک ماهیچه کشی بین زوایای دیوار به کف ایجاد کنید.
  2. دوغاب موزاییک پشت بام را که با مایع آب بندی پشت بام و سیمان درست می کنید و درزهای موزاییک پشت بام را ترمیم می کنید.
  3.  با استفاده از چسب نانو برای پشت بام (چسب آب بندی پشت بام ) روی بند ها را با قلمو شماره یک پوشش می دهید {این ماده شفاف است و موزاییک ها به صوت بی رنگ بهم متصل می کند و نمی گذارد بین درزهای موزاییک ترک ایجاد شود}
  4. رزین آب بندی پشت بام را روی سطح اجرا می کنید {این عایق به صورت مایع هست و با طی لاستیکی و یا جارو و غلتک  روی موزاییک ها را پوشش می دهید و بعد از خشک شدن یک لایه سخت و بی رنگ بر روی سطح ایجاد می کند }

عایق کاری پشت بام در ایلام (عایق روی ملات شیب بندی )

برای عایق کاری پشت بام ساختمان های تازه ساخت در ایلام یک  عایق رطوبتی  ویژه وجود دارد که جایگزین ایزوگام  و قیر گونی پشت است و از قیرگونی و ایزوگام برای عایق پشت بام بام بهتر است و مخصوص پشت بام های تازه ساخت هست و  بهترین پوشش برای پشت بام های تازه ساخت است ،این عایق طوری طراحی شده است که تحت هیچ شرایطی سوراخ نمی شود و بهترین عایق پشت بام روز اروپا است.

عایق جایگزین ایزوگام طی چند لایه اجرا می شود لایه اول به داخل ملات شیب بندی نفوذ می کند و ملات شیب بندی را مقاوم و ضدآب می کند لایه دوم عایق دو جزئی پایه سیمان اجرا می شود و لایه سوم توری فایبر گلاس بر روی پشت بام نصب می شود و لایه چهار با عایق دو جزئی چشمه های توری را پوشش می دهد و لایه پنجم با ایزوگام سفید نانو روی پشت بام را عایق می کند و لایه ششم با عایق رنگی سطح پوشت بام را پوشش می دهد و لایه اخر یک لاک سخت و ضد ضربه بروی پشت بام ایجاد می شود و حتی اگر ضربه ای به عایق خورده بشه باز عایق سوراخ نمی شود.

عایق پشت بام نانو
عایق پشت بام در ایلام

تیم فنی ضد آب سازی

09901869454

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

Call Now Button